Relacje w biznesie

Szanowni Państwo,

Współczesny rynek usług wymaga od nas coraz bardziej zindywidualizowanego podejścia do Klienta, utrzymywanie z nim zacieśnionych, pozytywnych relacji i budowanie wizerunku na bazie zaufania. Powyższe dotyczy usług działu „health&beauty”, usług związanych z rozrywką, gastronomią, modą, hotelarstwem, oraz całego wachlarza usług zjakich korzystamy.
Każdy z nas zdecydowanie częściej wybiera usługi osób/hrm poleconych i sprawdzonych. Każdy z nas chętniej wraca do miejsc, gdzie poza profesjonalną obsługą dostajemy... miłą atmosferę oraz przyjemne Prezenty.

Zapraszamy do współpracy, co oznacza wspólne budowanie relacji z klientami a jednocześnie stanowi wzbogacenie i uzupełnienie oferty Państwa biznesu.

Program „Relacje w biznesie” - co oferujemy w ramach współpracy:

  • Prezenty dla Państwa Klientów w postaci Voucherów Upominkowych o wartości 80 zl
  • zaproszenia na eventy dla Klientów i pracowników
  • informacje o Państwa ofercie w naszych materiałach reklamowych
  • doskonałą, przemyślaną obsługę Państwa Klientów
  • dodatkowe wynagrodzenie Państwa pracowników/program motywacyjny

Proponujemy system rozliczeń: za każde zrealizowane polecenie w kwocie 10 zł brutto od każdego Klienta. "Zrealizowane polecenie” oznacza, że Państwa Klient skorzystał w Mar-dent z pierwszego, promocyjnego zabiegu.

Wyznaczony pracownik Mar -dent prowadzi raporty ze zrealizowanych bonów i comiesięcznie przekazuje je Państwa firmie. Poza wynagrodzeniem za zrealizowane polecenie, każdy pracownik firmy partnerskiej uczestniczy w konkursie na Najskuteczniej polecającego - i może otrzymać dodatkową nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi w Mar-dent (bon może być przekazany osobie trzeciej). Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się kwartalnie przy założeniu, że uczestniczyć w nim mogą pracownicy, którzy polecili minimum 15 Klientów.

Mamy przekonanie, że powyższy Program uatrakcyjni Państwa ofertę oraz obsługę Klienta, pozwoli wyróżnić się na rynku a dodatkowo daje narzędzie, jakim jest system motywacyjny dla Państwa pracowników.

Zapraszamy do kontaktu Beata Wiercińska