Cosmelan/Dermamelan

COSMELAN jest najskuteczniejszym sposobem pozbycia się plam przebarwieniowych. Bardzo wyraźnie rozjaśnia piegi, przebarwienia słoneczne, a także przywraca skórze gładkość, wygładza zmarszczki i nadaje blask, stosowany również w leczeniu trądzka różowatego i trądzika młodzieńczego.

DERMAMELAN cechuje się wyższym stężeniem składników aktywnych od Cosmelanu  i zawiera kwas salicylowy z tego względu jest on skuteczny w usuwaniu przebarwień opornych na inne preparaty.

Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, jest odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry. Reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory, stymuluje odnowę kolagenu i posiada działanie liftingujące.

Schemat zabiegu:

  1. Nałożenie maski Cosmelan 1 w gabinecie. Maska pozostaje na skórze przez kilka godzin, po czym pacjent sam zmywa ją w domu. Czas aplikacji maski jest ustalany indywidualnie, może wynośić od 5 do 10 godzin.
  2. Kontynuacja kuracji przez pacjenta w domu kremem Cosmelan 2. Krem podtrzymuje i pogłębia efekt oraz gwarantuje trwałość rezultatów.

Cena zabiegu : 1500,00zł  (zawiera krem do kuracji domowej Cosmelan 2)