Wellness

Wellness to trend, który powstał w wyniku wzrastającej samoświadomości ogarniającej miliony ludzi.

Wellness jest ujęciem holistycznym. Współcześni naukowcy zadali sobie sporo trudu, aby udokumentować tę prawdę. Człowiek stanowi całość. Jest jednością. Strona fizyczna, umysłowa, społeczna i duchowa stanowią wzajemnie powiązaną i nierozerwalną całość. Holistyczne podejście do ciała przywraca zdrowie, harmonię i równowagę nie tylko samemu ciału, ale także zmysłom. Pobudza mechanizmy obronne, odpręża, pozwala osiągnąć równowagę we wszystkich aspektach życia, także w odniesieniu do uczuć, emocji, reakcji międzyludzkich oraz życia zawodowego.

Nasza Misjąjest... dbanie o zdrowy, radosny uśmiech naszych Pacjentów, o który dbamy w komfortowej i przyjaznej atmosferze. Do tej pory skupialiśmy się na ciągłym udoskonalaniu usług z zakresu stomatologii i implantologii. Wdrażaliśmy najnowsze, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania do naszej oferty. Filozofia Wellness podpowiedziała nam kierunek rozwoju.

Chcemy dbać o Ciebie holistycznie...

Pragniemy pomóc każdemu Pacjentowi w osiągnięciu harmonii i równowagi ciała. Stomatologia Estetyczna oraz Implantologia gwarantuje promienny i zdrowy uśmiech, który jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia.

Medycyna estetyczna oraz najnowocześniejsze urządzenia laserowe umożliwiają likwidację problemów urodowych takich jak celulit, tkanka tłuszczowa, naczynka, zmarszczki. Uwalniając się od problemów urodowych odkrywamy na nowo pewność siebie, która napędza nas do pozytywnego działania. Kosmetologia w zaawansowany sposób powstrzymuje efekty starzenia, przywraca skórze blask, odżywia i skutecznie regeneruje. Pomaga bezinwazyjnie zatrzymać czas... pomaga dłużej cieszyć się młodym i zadbanym wizerunkiem, co jest gwarantem lepszego samopoczucia każdego dnia.

Profesjonalna pielęgnacja ciała pozwala zachować witalność, jędrną skórę i dzięki elementom rozpieszczania i relaksacji stanowi idealne dopełnienie holistycznej opieki.
Wierzymy, że nowe usługi BeaUty & Wellness pomogą osiągnąć harmonię zmysłów... i tym samym spełnienie, radość i równowagę we wszystkich aspe t życia naszych Pacjentów.