Misja

PRAKTYKA istnieje od 1999r. W 2004 roku, uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001 -2008, który zobowiązuje Nas do świadczenia usług sto mato logicznych na najwyższym poziomie oraz do spełnienia oczekiwań pacjentów w zakresie leczenia. Od 2008 roku jesteśmy członkami PSI (Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego), a od 2009 autoryzowanym gabinetem firmy Densply Friadent, który oferuje najlepsze systemy implantołogiczne Ankylos i Xive. Obecnie nasza praktyka składa się z 4 nowocześnie wyposażonych gabinetów.

Naszą Misją jest...zdrowy, radosny uśmiech naszych Pacjentów, o który dbamy w komfortowej i przyjaznej atmosferze.Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do Pacjenta oraz na stałym rozwoju i udoskonalaniu zarówno oferty jak ijakości świadczonych usług. W związku z tym, nasza oferta jest systematycznie rozszerzana o sprawdzone i bezpieczne nowe rozwiązania z zakresu stomatologii oraz implantologii.

Sukcesywnie wprowadzamy filozofię WELLNESS, czyli holistyczne dbanie o każdego Pacjenta. Zależy nam na tym, aby poprzez wykonywane usługi dawać zdrowy uśmiech i jednocześnie chcemy stać się powodem do radości. To stało się podstawą do tworzenia nowego zakresu działania - usługi Beauty & Wellness.

Zmieniamy się dla Ciebie, więc bądź z nami w kontakcie - poprzez swoje opinie i komentarze zostań współtwórcą Twojego Nowoczesnego, Holistycznego i Przyjaznego Centrum Mar-dent.